Földművelésügyi Igazgatóság
Helyi kapcsolatok
Intranet
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
Elérhetőség
2014.09.30. kedd


Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal Földművelésügyi Igazgatóság

Cím: 1024 Budapest, Kitaibel Pál u. 4. II. emelet (tetőtér)

Levelezési cím: 1024 Budapest, Keleti Károly u. 24.

Ügyfélfogadási idő:

kedden és csütörtökön

8-12 óráig

Szervezeti egységek

Igazgatóság

Név

vezetékes telefon

mobil telefon

e-mail cím

Zsigmond Richárd

igazgató

336-9488

-

fmig@nebih.gov.hu

Kirchknopfné Barka Krisztina

titkárnő

336-9488

06-70-436-05-32

barkak@nebih.gov.hu

Csachné Rubint Etelka

szakmai főtanácsadó

-

06-30-383-18-34

csachnee@nebih.gov.hu

Vadászati és Halászati Osztály

Név

vezetékes telefon

mobil telefon

e-mail cím

Vadász István

osztályvezető

-

06-70-390-20-87

vadaszi@nebih.gov.hu

Vadászat

Helle Dorina

vadászati szakreferens

-

06-70-436-05-64

helled@nebih.gov.hu

Ravazdi Gyula

vadászati szakreferens

-

06-70442-44-39

ravazdigy@nebih.gov.hu

Halászat

Székely Tibor

halászati szakreferens

-

06-70-436-05-16

szekelyti@nebih.gov.hu

Dombi István

halászati szakreferens

-

-

dombii@nebih.gov.hu

Agrárgazdasági Osztály

Név

vezetékes telefon

mobil telefon

e-mail cím

BÜHG

Bóta György András

hatósági és igazgatási szakreferens

-

06-70-436-05-24

botagy@nebih.gov.hu

Rizmayer Anita

termelési és ügyfélszolgálati szakreferens

-

06-70-932-26-02

rizmayera@nebih.gov.hu

Kovács Alexandra

hatósági és igazgatási szakreferens

-

-

kovacsai@nebih.gov.hu

Növénytermesztés

Kecskemétiné Pauliscsák Ibolya

növénytermesztési szakreferens

-

06-70-436-05-65

kecskemetinei@nebih.gov.hu

Gyuricza Anita

földművelésügyi szakreferens

336-9157

06-70-491-77-15

gyuriczaa@nebih.gov.hu

Földművelésügyi és Vízgazdálkodási Osztály

Név

vezetékes telefon

mobil telefon

e-mail cím

Dr. Petrovics Györgyi

osztályvezető

-

06-70-459-69-68

petrovicsgy@nebih.gov.hu

Őstermelői nyilvántartás

Bereczki-Lukács Edit

földművelésügyi szakreferens

336-9157

06-70-436-05-45

lukacsed@nebih.gov.hu

Csorbai Károly

földügyi szakreferens

336-9013

06-70-436-05-58

csorbaik@nebih.gov.hu

Dücső Imola

hatósági és igazgatási szakreferens

336-9013

06-70-436-05-60

ducsoi@nebih.gov.hu

Agrárkárenyhítés

Iván Szabolcs

termelési és ügyfélszolgálati szakreferens

336-9095

06-70-436-05-66

ivansz@nebih.gov.hu

Daróczi-Fazekas Emília

termelési és ügyfélszolgálati szakreferens

336-9095

06-70-436-05-62

fazekase@nebih.gov.hu

Családi gazdálkodás

Papp Márta

földművelésügyi szakrefens

336-9095

06-70-439-70-70

pappma@nebih.gov.hu

Eseménynaptár